2015/02/02

Przerwa techniczna na blogu

Drajw jest już w sieci dwa lata. W tym czasie bloga odwiedziło ponad 30 000 motomaniaków (lub tych, którzy zabłądzili w Internecie, szukając przepisów na sernik świąteczny czy modowych trendów na lato). Niezależenie od tego, czy intencjonalnie czy też nie, dziękuję wszystkim za odwiedziny!Drajw chwilowo zawiesza działanie, a to z kilku przyczyn. Przede wszystkim, jak to w sieci bywa coś, co funkcjonuje aż tyle miesięcy, jest już passé i wymaga niezwłocznego odświeżenia, z-update-owania i wywrócenia do góry nogami. Tak też będzie z Drajwem. Powróci do życia w drugiej połowie roku, w nieco zmienionej odsłonie. Będzie pewnie trochę mniej motoryzacyjnie, a bardziej inspiracyjnie.

Co do innych przyczyn, to wiążą się one głównie z życiowo-zawodowymi projektami, które pochłaniają (lub zaraz pochłoną) 101% mojego czasu. A, jak wiadomo, życie to sztuka wyboru.

Blog oczywiście nie znika i wszystkie artykuły będą nadal dostępne. Nie wykluczam, że w czasie przerwy będą pojawiały się także nowe teksty.

A tymczasem zapraszam do archiwum!

2014


Szerokości!

T

5 komentarzy:

 1. @Emil, myślę, że koło wakacji zaczną się pojawiać nowe posty na blogu. Dzięki za cierpliwość!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopiero koło wakacji? Szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieje, że może jakimś cudem zmienisz zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Życie prywatne zawsze na 1 miejscu, tak więc powodzenia w podejmowaniu odpowiednich decyzji a my czekamy do wakacji :)

  OdpowiedzUsuń